Altyapımız

Central Hosting Altyapısı

Altyapımız Hakkında

Ana Omurgalarımızda 3 Farklı ISP Operatöründen Fiber Erişim Sağlıyoruz. Genel Savunma Ve Dağıtım Sistemlerini Juniper, Cisco Cihazlarla Sağlamaktayız.

Oyun Sunucularınızın Korumaları Ve Erişilebilirliği Için Yurt Içi 2x20G Uplink Üzerinden Cogent, Türk Telekom Ve TürkNET Ile Eşzamanlı Ve Yedekli Olarak Hizmet Vermekteyiz.

Yurt Dışı Üzerinden Gelebilecek Saldırılara Karşı Voxility, Serverius Ve DDoS Guard Sayesinde 2.7Tbps'e Kadar Mantıksal Koruma Ve Hat Kapasitesini Siz Değerli Müşterilerimize Tamamen Ücretsiz Sağlıyoruz.


Altyapımız Hakkında

Bungeecord, Bot Saldırıları Vb. Çeşitli Protokol Saldırılarını Da Sizler Için Donanımsal Firewall Cihazlarımız Üzerinden %99.9 Çözümlüyoruz.

Yurt Dışı Gelen Saldırılardan Kaçan Paketler Ve Yurt Içi Gelebilecek Saldırılar Için Bütün Trafiğinizi Filtreleyen Fortinet, Arbor Ve Mikrotik Donanımsal Cihazlarımız Bulunuyor.

 • Hızlı Sunucular

 • Yüksek Koruma

 • Memnun Destek

 • Güvenli Ödeme


 • Hizmetinizi Seçin

  Hangi hizmetimizi kiralamak istiyorsanız sitemizden size uygun planı seçin, eğer bu konuda herhangi bir fikriniz yok ise canlı sohbet ile destek görevlilerimizden yardım alın
 • Sipariş Gerçekleştirin

  Tercihinizi yaptıkdan sonra satın al butonuna tıklayın ve fatura bilgileriniz ile ödemeye devam edin, hesabınız yoksa ödeme aşamasında bir hesap oluşturacaksınız.
 • Kaliteyi Farkedin

  Ortak veya aldığınız hizmete özel birçok imkan ile sunucunuzu kesintisiz bir şekilde ayrıcalıklı olarak kullanabilirsiniz. Bir sorun olması durumunda bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Müşteri Hizmetleri

Satış öncesi, teknik konuda veya farklı bir sorunuz varsa bize ulaşmaktan çekinmeyin. Yardım etmekten memnuniyet duyarız.

İletişim