UYGUN FİYATLI

Nested Sunucular

En uygun fiyatlarla sanallaştırma özelliği aktif sanal sunucu hizmeti Central Bilişim'de! Central Bilişim olarak Nested sunucu kiralama işlemlerinizi en uygun fiyatlar ile en performanslı hizmeti sağlamaktayız.

Server Icon

Nested Sunucu Kirala

Nested Sunucu, sanallaştırılmış bir sunucunun içinde oluşturulan sanallaştırma özelliği aktif sunucudur. İstediğiniz işletim sistemi ile kurulmaktadır. Nested sunucu, bir sanal sunucunun içinde bir veya daha fazla sanal sunucu oluşturma imkanı sunan bir sanallaştırma yöntemidir. Bu yöntemde, bir ana sanal makine (hypervisor) bir veya daha fazla alt sanal makineyi barındırır.
Bu sayede, tek bir fiziksel sunucudan birden fazla sanal sunucu oluşturmak ve yönetmek mümkün hale gelir.
Nested sunucu sayesinde birçok sunucu sanallaştırabilir birden fazla sunucuyu tek bir sunucu ile yönetebilirsiniz. Servislerimiz ile ilgili çoğu konuda sizlere destek sağlamaktayız ve kullandığımız donanımlar en kaliteli ve garantili ürünleridir. Satın almış olduğunuz sanal sunucu hizmeti 24 Saat içerisinde kurulacak ve teslim edilececktir.

Nested Sunucu Paketlerimiz

Desteklenen işletim sistemleri
Nested Paket 1 Intel Xeon
E5-2697 V2 2.70GHz 8 Çekirdek
16GB DDR3 RAM
200 GB SSD Disk
1 Gbps Port Trafik
550₺ yerine
500₺ /aylık
Nested Paket 2 Intel Xeon
E5-2697 V2 2.70GHz 12 Çekirdek
32GB DDR3 RAM
300 GB SSD Disk
1 Gbps Port Trafik
750₺ yerine
700₺ /aylık
Nested Paket 3 Intel Xeon
E5-2697 V2 2.70GHz 16 Çekirdek
48GB DDR3 RAM
350 GB SSD Disk
1 Gbps Port Trafik
900₺ yerine
850₺ /aylık
Nested Paket 4 Intel Xeon
E5-2697 V2 2.70GHz ? Çekirdek
?GB DDR3 RAM
? GB SSD Disk
? Gbps Port Trafik
???₺ yerine
???₺ /aylık
 
PERFORMANSLI

Nested Sunucuları Keşfedin!

Nested Sunucu hizmetlerimizde en iyi performans sağlayarak içerisindeki sanal sunucuları en optimize şekilde tutmaktayız. Bu sayede sunucu performanslarınız her daim yüksek olacak ve performansın farkına varacaksınız.

UYGUN FİYATLI

Nested Sunucu Paketlerini Keşfedin

Central Bilişim, olarak Yüksek performanslı hizmetleri en iyi fiyatlar ile sunmaktayız. Nested Sunucu hizmetini en uygun fiyatlar ile sağlamaktayız.

Nested Sunucu

Müşterilerimize Özel Avantajlar!

Güncel Donanımlar

Nested Sunucularında güncel donanımlar sunmaktayız.

Yedekleme Hizmeti

Ek ücret ile yedekleme hizmeti sunmaktayız.

Performanslı Donanımlar

Nested Sunucularında performanslı donanımlar sunmaktayız.

Birden Fazla İşletim Sistemi

Nested hizmetlerinde birden fazla işletim sistemi sunmaktayız.

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Nested Sunucu Nedir?

Nested sunucu, sanallaştırma teknolojileri kullanılarak bir fiziksel sunucunun içinde bulunan ve kendi sanal sunucularını çalıştıran bir sunucu türünü ifade eder. Nested sunucular, bir ana sunucu üzerinde çalışan bir veya daha fazla sanal makinenin içinde başka bir sanal sunucunun oluşturulmasını sağlar. Bu, sanallaştırma hiyerarşisinin bir alt seviyesini temsil eder. Örneğin, bir ana sunucu üzerinde bir sanal makine çalıştırıyorsanız, bu sanal makine içinde başka bir sanal makine oluşturarak bir nested sunucu oluşturabilirsiniz. Bu tür bir yapı, kaynakları daha iyi kullanma ve izole sanal sunucular oluşturma avantajları sağlar. Nested sunucular, özellikle test ve geliştirme ortamlarında kullanışlıdır. Ayrıca eğitim ve deneme amaçları için de kullanılabilirler. Ancak bu tür bir yapı, kaynakların etkili bir şekilde paylaşılamayabileceği ve yönetimi daha karmaşık hale getirebileceği için dikkatlice planlanmalıdır.

Nested Sunucularda Koruma Mevcutmudur?

Nested Sunucu kirala hizmetlerinde 2.7Tbps Yurtdışı, 40Gbps Yurtiçi korumamız mevcuttur.

Nested Sunucular Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Hizmetin satın alındığı anda, hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesine büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve işlerini hızla başlatmalarına yardımcı olmak amacıyla, satın alma işlemi tamamlandığında hizmetleriniz 10 dakika içerisinde kuruluma alınıp teslim edilir.

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Çözüm odaklı personellerimiz ile yardıma hazırız.