Gizlilik Politikası

Son Güncelleme: 29 Ekim 2021

Central Hosting - Gizlilik Politikası

Tanıtım

Bu web sitesine girerek, bu hüküm ve koşulları tamamen kabul ettiğinizi varsayıyoruz. bu sayfada belirtilen tüm hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız kullanmaya devam etmeyin.

Bu Hüküm ve Koşullar, Gizlilik Bildirimi ve Sorumluluk Reddi için aşağıdaki terimler geçerlidir. ve Sözleşmelerin herhangi biri veya tümü: "Müşteri", "Siz" ve "Sizin", bu web sitesine erişen kişi olarak size göndermede bulunur. Bu Gizlilik Politikası ile centralbilisim.com un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.


Kişisel Bilgi

Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz yada promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için centralbilisim.com sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi centralbilisim.com sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.


Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi

centralbilisim.com siteyi ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri yada herhangi ilgili Web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir.

Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.


Bilginin Paylaşımı

centralbilisim.com kişisel bilgi içermeyen datayı (Kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Alınan hizmete bağlı olarak (SSL, domain, lisans vb.) centralbilisim.com kullanıcı bilgilerini tescil veya hizmetten yararlandırma işleminde kullanmak için 3. taraflar ile paylaşabilir. Burada paylaşımın amacı işlemin gerçekleşmesi için gerekli olan zorunlu bilgilerin ilgili taraf (kurum/firma) ile paylaşılmasıdır. Alan adı tescilinde ICANN kurallarına bağlı olarak centralbilisim whois bilgilerini ICANN ın zorunlu koştuğu ve belirleyeceği kurum veya firmalara iletebilir. Domain tescilinde; zorunlu olarak Domain Operatörüne aktarılan hesap ve whois bilgilerini Domain Operatörü kendi işleyişleri için kayıt edebilir ve işleyebilirler.


Güvenlik

centralbilisim.com verinin mutlak güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri almaktadır. Ancak hiçbir teknolojik sistem %100 güvenli değildir. centralbilisim.com un hatalı kullanım yada kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek yada minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz.


Toplanan Verilerin Doğruluğu

centralbilisim.com ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik yada yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir yada silebilir.


Değişiklikler

centralbilisim.com olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası’nı, Siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir ya da kaldırabiliriz.


Ticari marka lisansı olmadan bağlantı kurmak için Central Hosting logosunun veya diğer sanat eserlerinin kullanılmasına izin verilmeyecektir.